Zawody cyfrowe

Jak szybko zmienić zawód na cyfrowy?

W pierwszej kolejności powinieneś wybrać zawód cyfrowy, w którym chciałbyś podjąć aktywność zawodową. W NaukaZawodu.pl proponujemy aktualnie cztery zawody, takie jak:

  • projektant stron WWW w oparciu o najpopularniejszy na świecie, darmowy system zarządzania treścią WordPress,
  • pozycjoner stron WWW w najpopularniejszej w Polsce wyszukiwarce Google,
  • menedżer mediów społecznościowych, takich jak Facebook oraz Instagram,
  • menedżer sklepu internetowego na przykładzie najpopularniejszego na świecie, darmowego silnika sklepu – Woocommerce.

Ze względu na to, że wybór przyszłego zawodu jest kluczową decyzją, przed jej podjęciem powinieneś zdobyć istotne informacje dotyczące pracy w danym zawodzie, takie jak:

  • zakres wykonywanych zadań w zawodzie,
  • proces realizacji zleceń,
  • narzędzia wspomagające pracę,
  • dobre praktyki stosowane w zawodzie,
  • zarobki.

Żeby Ci to ułatwić 20 marca 2020 r. w Warszawie organizuję konferencję pt.: „NaukaZawodu.pl – Jak szybko zmienić zawód i zacząć dobrze zarabiać?”, na której szczegółowo wprowadzę Cię we wszystkie powyżej wymienione zawody. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem: naukazawodu.pl

Kolejnym bardzo istotnym krokiem, po ostatecznym wyborze przyszłego zawodu, jest odbycie dwudniowych warsztatów praktycznych. W trakcie warsztatów poznasz podstawowe zadania i czynności wykonywane przy realizacji zleceń w danym zawodzie. Dla ułatwienia Ci nauki, wszystkie niezbędne zadania zwizualizowałem za pomocą odpowiednich diagramów, a każde zadanie i czynność szczegółowo opisałem i w razie konieczności rozbudowałem o dodatkowe rysunki i zrzuty ekranu. Dzięki temu w czasie warsztatów będziesz mógł skoncentrować się jedynie na zdobywaniu umiejętności praktycznych, natomiast dostęp do całej wiedzy otrzymasz po warsztatach na platformie edukacyjnej NaukaZawodu.pl.

Z godnie z zasadą Pareta (zasada 80/20), w tym przypadku 80% każdego zlecenia jesteś w stanie wykonać samodzielnie na podstawie 20% zadań wykonywanych w danym zawodzie, które przećwiczysz w trakcie warsztatów praktycznych.

Pytanie co z pozostałą częścią zadań (około 80%), które od czasu do czasu mogą się pojawić jednostkowo w każdym zleceniu. Otóż rozwiązanie jest bardzo proste. Najlepszą metodą nauki jest praktyka, dlatego od razu po odbytych warsztatach, przy wsparciu certyfikowanego instruktora praktycznej nauki zawodu, możesz rozpocząć realizację płatnych zleceń. Zauważ, że w tym momencie już zaczynasz zarabiać i zwraca Ci się koszt odbytej konferencji i warsztatów praktycznych. Klientów możesz zdobywać sam lub przy pomocy instruktora. Zlecenia mogą być rozliczane (fakturowane) przez NaukaZawodu.pl, dzięki temu nie musisz zakładać i prowadzić działalności gospodarczej. Większą część każdego zlecenia, bez żadnego problemu, wykonasz samodzielnie dzięki umiejętnościom, które zdobędziesz w czasie warsztatów oraz wiedzy udostępnionej na platformie edukacyjnej NaukaZawodu.pl. Natomiast w przypadku pojawienia się niespotykanych wcześniej zadań, czynności lub problemów, instruktor praktycznej nauki zawodu sprawnie poinstruuje Cię w jaki sposób powinieneś je zrealizować lub rozwiązać.

Dzięki opisanej praktycznej nauce zawodu, możesz bardzo szybko i w bezpieczny sposób rozpocząć aktywność zawodową w nowej dziedzinie. Dlatego nie czekaj i skorzystaj z nadarzającej się okazji! Chciałbym również zaznaczyć, że liczba uczestników praktycznej nauki zawodu w danym momencie jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń!

Jeśli masz jakieś pytania, jestem do Twojej dyspozycji. Zadzwoń: 500700246 lub napisz: kontakt@naukazawodu.pl

Przeczytaj również artykuł: Dlaczego warto zmienić zawód na cyfrowy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *